בית חינוך אהבת יצחק בנות כוכב השחר

בית חינוך אהבת יצחק בנות כוכב השחר

יום גוש קטיף

יום גוש קטיף באהבת יצחק בנות

ניהול

בנות כיתה ו' חוקרות אמיתיות!!

בשבוע שעבר קבוצה של בנות מכיתה ו' השתתפה ביריד חקר אזורי בכפר אדומים וייצגו את בית הספר בכבוד.הבנות חקרו את נושא '' היווצרות עובש על חלות מקמחי חיטה שונים". ישר כוח למורה זהבה מאירי ולבנות המדהימות!!!

חודש אדר שמח לכל בית אהבת יצחק!!!

מרחבי הכיתות

גלריה

גלישה בטוחה

מסיבת סידור כיתה א'

לאחרונה חגגו כיתות א' את מסיבת הסידור. מצורפים הדברים שכתבה המנהלת למורים לאחר המסיבה.

אהבת יצחק מצטיינים באנגלית!!!

ברכותינו לכיתה ה' בנות על זכייתן במקום הראשון בתחרות הקליקיט של מטה בנימין שהתקיימה באולפנה בעפרה. ישר כוח!!!

יום גוש קטיף באהבת יצחק

בהובלת הרכזת החברתית נעמה קפלן, היה לנו יום מאוד כתום ומרגש!!תערוכת ישובי גוש קטיף, עם צדפים, ים, תמונות ומידע על הישובים העבירו מסר של צמיחה ובניה. אנחנו עוד נשוב ונבנה!

יום גיבורות באגף בנות

יום זה"ב באגף בנות

בחודש חשוון האחרון, חגגו באהבת יצחק חודש בריאות וזה"ב. בראש ובראשונה נודה לנעמה קפלן הבלתי נלאית שהפכה לנו את חודש חשוון ממר חשוון לרם חשוון. אכן היה חודש מרומם ומלא למידה משמעותית וחוויתית. תלמידנו הפנימו את כללי הזה"ב וכולנו תקווה שהם ישתמשו בהם בבטיחות. תודה גדולה גם לרפי קפלן על הסרטונים המצוינים שהשקיע בהם רבות. תודה לאילה האלופה שלנו על יום בריאות מושקע!

לומדים ונהנים דרך הענן החינוכי

באהבת יצחק לומדים ונהנים עם "הענן החינוכי"! תלמיד יקר, בקרוב המורים שלך יחכו לך עם משימות מעניינות, תרגילים וספרי לימוד דיגיטליים באתרי תוכן מרתקים של משרד החינוך. אתה מוזמן להיכנס עם הקוד והסיסמה שקיבלת מהמחנך שלך. את הסיסמה והקוד עליך לשמור היטב

זה"ב של אהבת יצחק!
בינגו זהב בהפסקה פעילה

חודש חשוון באהבת יצחק הוא חודש זה"ב!פעילויות, משחקים, תחנות, הפסקות פעילות והופעות בהובלת המורה נעמה קפלן.לומדים ונהנים!

פתיחת שנה"ל תשע"ז

גלריה

חינוך חברתי

יום השפה העברית

ביום השפה העברית הגיעו כל בנות אגף בנות מחופשות לתחפושות מהספרים.היו תחפושות מתוקות, מקסימות ומעניינות שפתחו טעם של עוד לקריאת ספרים.

תערוכת סוכות ושוק ארבעת המינים

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA