יום ו', יא’ בסיון תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת
לוח אירועים גלריה חדר מורים
יצירת קשר . .
יום גוש קטיף

יום גוש קטיף באהבת יצחק בנות
קרא עוד...
חידון אתגר המדע הגדול!

בית הספר משתתף בחידון ארצי- אתגר המדע הגדול. כנסו לקישור המצורף, רשמו את פרטיכם (לפי ההוראות המצורפות) וענו על השאלות.ככל שיותר ילדים יענו על השאלות כך סיכויינו לנצח בחידון יגדלו!בהצלחה, זהבה מאירי, רכזת מדעים.
קרא עוד...
בנות כיתה ו' חוקרות אמיתיות!!

בשבוע שעבר קבוצה של בנות מכיתה ו' השתתפה ביריד חקר אזורי בכפר אדומים וייצגו את בית הספר בכבוד.הבנות חקרו את נושא '' היווצרות עובש על חלות מקמחי חיטה שונים". ישר כוח למורה זהבה מאירי ולבנות המדהימות!!!
קרא עוד...
קרא עוד...
ענווה ושליחות
עזרו לנו לחדש את האתר!הוסיפו בתגובות מה לדעתכן כדאי לכתוב באתר המתחדש של אהבת יצחק!!נשמח אם תכתבו אירוע או חוויה מיוחדת טובה, שהיו לכן בבית הספר השנה.תוכלו גם להוסיף רעיונות לסוגים של כתבות שניתן להוסיף לאתר.בהצלחה!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מסיבת סידור כיתה א'

לאחרונה חגגו כיתות א' את מסיבת הסידור. מצורפים הדברים שכתבה המנהלת למורים לאחר המסיבה.
קרא עוד...
אהבת יצחק מצטיינים באנגלית!!!

ברכותינו לכיתה ה' בנות על זכייתן במקום הראשון בתחרות הקליקיט של מטה בנימין שהתקיימה באולפנה בעפרה. ישר כוח!!!
קרא עוד...
יום גוש קטיף באהבת יצחק

בהובלת הרכזת החברתית נעמה קפלן, היה לנו יום מאוד כתום ומרגש!!תערוכת ישובי גוש קטיף, עם צדפים, ים, תמונות ומידע על הישובים העבירו מסר של צמיחה ובניה. אנחנו עוד נשוב ונבנה!
קרא עוד...
יום גיבורות באגף בנות

קרא עוד...
יום זה"ב באגף בנות

בחודש חשוון האחרון, חגגו באהבת יצחק חודש בריאות וזה"ב. בראש ובראשונה נודה לנעמה קפלן הבלתי נלאית שהפכה לנו את חודש חשוון ממר חשוון לרם חשוון. אכן היה חודש מרומם ומלא למידה משמעותית וחוויתית. תלמידנו הפנימו את כללי הזה"ב וכולנו תקווה שהם ישתמשו בהם בבטיחות. תודה גדולה גם לרפי קפלן על הסרטונים המצוינים שהשקיע בהם רבות. תודה לאילה האלופה שלנו על יום בריאות מושקע!
קרא עוד...
לומדים ונהנים דרך הענן החינוכי

באהבת יצחק לומדים ונהנים עם "הענן החינוכי"! תלמיד יקר, בקרוב המורים שלך יחכו לך עם משימות מעניינות, תרגילים וספרי לימוד דיגיטליים באתרי תוכן מרתקים של משרד החינוך. אתה מוזמן להיכנס עם הקוד והסיסמה שקיבלת מהמחנך שלך. את הסיסמה והקוד עליך לשמור היטב
קרא עוד...
זה"ב של אהבת יצחק!

חודש חשוון באהבת יצחק הוא חודש זה"ב!פעילויות, משחקים, תחנות, הפסקות פעילות והופעות בהובלת המורה נעמה קפלן.לומדים ונהנים!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יום השפה העברית

ביום השפה העברית הגיעו כל בנות אגף בנות מחופשות לתחפושות מהספרים.היו תחפושות מתוקות, מקסימות ומעניינות שפתחו טעם של עוד לקריאת ספרים.
קרא עוד...
תערוכת סוכות ושוק ארבעת המינים

קרא עוד...